Wspieramy “Wymyśl Szczęście”

Mamy przyjemność poinformować, że nasze centrum medyczne w Warszawie wspiera Wymyśl Szczęście, które powstało z inicjatywy dyplomowanego psychologa Joanny Sznuk-Szymańskiej. To wyjątkowe miejsce, dzięki któremu m.in. stworzysz plan swojego rozwoju, poznasz zasady medytacji oraz wizualizacji, a także dowiesz się, jak radzić sobie z codziennym stresem. Wymyśl Szczęście zaprasza zarówno na szkolenia (m.in. Infinite Possibilities), jak i sesje indywidualne w zaciszu przytulnego gabinetu. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej .

Usługi

Szczepimy przeciw wirusowemu/odkleszcowemu zapaleniu mózgu i opon mózgowych.

Nocna i Świąteczna Pomoc Lekarska oraz Pielęgniarska

INFORMACJA
Od 1 października 2017 Nocna i Świąteczna Pomoc Lekarska oraz Pielęgniarska udzielana będzie w następujących placówkach
medycznych:
1. Malczewskiego 47A
tel: 22 844 17 77
2. Chełmska 13/17
tel: 22 250 28 01
od poniedziałku do piątku w godz. 18:00-7:00
W dni świąteczne dyżur pełniony jest całą dobę.

Badamy Geny

Zaufaj specjalistom Centrum Medycznego Sadyba na Mokotowie
Regularne wykonywanie badań profilaktycznych to tylko mała część odpowiedniego dbania o swoje zdrowie. Jako profesjonalne Centrum Medyczne z Warszawy, chcące zapewnić swoim Pacjentom i Klientom jak najszerszą gamę usług na najwyższym poziomie, informujemy że wspieramy działania inicjatywy BadamyGeny.pl.
Czym są BadamyGeny.pl?
To program, którego głównym priorytetem jest zwiększenie świadomości w zakresie dbania o zapobieganie nowotworów. Wiele z nich związanych jest właśnie z mutacjami genów, z którymi już się rodzimy, jednakże można je wykryć odpowiednio wcześnie. A co za tym idzie – podjąć odpowiednie działania pozwalające na uratowanie życia.

Usługi

Od 01 września 2018 r. wznawiamy akcję szczepienia grypy – Grypa A/H1N1.