loading

Przychodnia POZ – CM Sadyba w Warszawie.

Podstawowa opieka zdrowotna to bardzo ważna część polskiego systemu opieki zdrowotnej. W jej ramach takie przychodnie POZ jak nasze Centrum Medyczne Sadyba w Warszawie zapewniają wszystkim osobom uprawnionym do świadczeń kompleksowe i skoordynowane leczenie, a także profilaktykę. Działamy w poradni POZ przy ulicy Urle 1 w Warszawie, a w uzasadnionych przypadkach również w domu pacjenta. Sprawdź szczegóły dotyczące usług medycznych CM Sadyba i dowiedz się, jak dokonać wyboru właśnie naszej placówki POZ Warszawa dla Twojej rodziny! 

Podstawowa opieka zdrowotna w Warszawie dla całej Twojej rodziny! 

CM Sadyba to przychodnia, która oferuje świadczenia w ramach podstawowej opieki zdrowotnej1. Jeśli szukasz miejsca, gwarantującego POZ w Warszawie, zapisz się do nas i korzystaj między innymi z nieodpłatnych: 

 • świadczeń POZ udzielanych przez lekarzy POZ, pielęgniarki POZ i położne POZ;
 • świadczeń nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej w POZ w Warszawie; 
 • świadczeń opieki profilaktycznej. 

Pacjenci prócz wizyt u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej mogą być kierowani do lekarzy specjalistów, a także na badania diagnostyki obrazowej. W CM Sadyba wykonujemy m.in. badanie EKG, holter EKG, holter ciśnieniowy, próbę wysiłkową, echo serca oraz inne badania kardiologiczne. Ponadto oferujemy wiele badań laboratoryjnych (sprawdź listę pod linkiem), badań hormonów i badań kału i moczu. 

Zachęcamy również do korzystania ze szczepień ochronnych – przeczytaj, kto jest uprawniony do korzystania z nich bezpłatnie: 

Grypa nie śpi! Dlaczego szczepienie to najlepsza tarcza dla Ciebie i Twoich bliskich?

Lekarze POZ i lekarze specjaliści 

Centrum Medyczne Sadyba Warszawa zrzesza wielu doświadczonych i cenionych przez pacjentów lekarzy POZ w Warszawie, a także lekarzy specjalistów, od kardiologów i pediatrów począwszy, na specjalistach chorób wewnętrznych kończąc! Oprócz podstawowej opieki zdrowotnej jesteśmy w stanie zapewnić również dostęp do kompleksowego leczenia chorób m.in. w ramach opieki koordynowanej

Zachęcamy do zapisu m.in. do naszych lekarzy:

 • Roberta Rola-Janickiego – lekarza medycyny rodzinnej; 
 • Julianny Majewskiej – lekarza medycyny rodzinnej; 
 • Alicji Rancewicz – lekarza medycyny rodzinnej; 
 • Pauliny Miętkiewicz – lekarza medycyny rodzinnej
 • Agnieszki Szczechowskiej-Latos – lekarza rodzinnego; 
 • Jakuba Wyszyńskiego – lekarz rodzinnego; 
 • Tomasza Swatko – lekarza medycyny rodzinnej; 
 • Ewy Wojewody – pediatry; 
 • Ewy Obuchowicz – pediatry; 
 • Katarzyny Zatorskiej-Nygi – pediatry; 
 • Weroniki Woźniak – pediatry; 
 • Ziemowita Strzelczyka – pediatry. 

W CM Sadyba w Warszawie przyjmuje również specjalista chorób wewnętrznych, gastroenterologii i hepatologii prof. dr hab Piotr Zaborowski; a także wielu innych specjalistów oferujących leczenie w ramach opieki koordynowanej. 

Jak dokonać wyboru placówki POZ? 

Czy wiesz, że będąc uprawnionym do świadczeń, możesz/można wybrać dowolną przychodnie POZ, która zawarła umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia? Przy wyborze placówki podstawowej opieki zdrowotnej nie obowiązuje rejonizacja, a więc nie trzeba kierować się miejscem zamieszkania. Ponadto pacjent wybiera lekarza POZ. Warto wskazać także pielęgniarkę POZ; a w przypadku kobiet, położną POZ, co pozwoli na nieodpłatne korzystanie z ich usług w ambulatorium lub w domu pacjenta!

Jeśli chcesz dołączyć do CM Sadyba w Warszawie: 

 • zgłoś się do rejestracji naszej poradni POZ – pomożemy Ci w wypełnieniu deklaracji; 
 • lub zarejestruj się i zaloguj na Internetowym Koncie Pacjenta – znajdziesz tam pozycję „Twoja Podstawowa Opieka Zdrowotna (POZ)”, gdzie można złożyć e-deklarację. 

Gdzie nas znajdziesz: lokalizacja CM Sadyba w Warszawie 

Centrum Medyczne Sadyba to placówka POZ w Warszawie, która zlokalizowana jest przy ulicy Urle 1 na warszawskim Mokotowie. Sadyba jest doskonale skomunikowanym osiedlem i obszarem, do którego błyskawicznie – m.in. komunikacją miejską – można dotrzeć z różnych zakątków stolicy, a także z okolicznych miejscowości. Zapraszamy do odwiedzania siedziby naszej poradni POZ, a także do umawiania wizyt kontrolnych, w tym tych dotyczących szczepień ochronnych. 

Pamiętaj, że możesz u nas również zamówić receptę bez wychodzenia z domu. Jest to opcja dla naszych pacjentów, którzy cyklicznie wykupują przyjmowane na stałe leki – kliknij link, by poznać szczegóły! 

 1. Przeczytaj więcej o prawach pacjenta w kontekście podstawowej opieki zdrowotnej: https://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/informacje-o-swiadczeniach/podstawowa-opieka-zdrowotna/. ↩︎

Write a Reply or Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *